Класичний масаж

  • Класичний масаж
  • Класичний масаж
  • Класичний масаж

Про...

Класичний масаж – це дієвий метод зміцнення здоров’я та активізації життєвих сил за рахунок інтенсивної обробки всього тіла. Його прийоми спрямовані на розслаблення м’язів, нормалізацію кровопостачання та усунення болю. Характер впливу визначає різновиди масажу: він буває лікувальний, розслаблюючий або тонізуючий.

Особливості та користь

Загальний класичний масаж є комплексною процедурою і охоплює всі частини тіла – спину, голову, ноги, руки, обличчя, живіт. У результаті розігрівання та глибокого проникнення в тканини покращується стан усіх груп м’язів, хребта і кровоносної системи, повертається рухливість суглобів, приходять до норми функції внутрішніх органів, активізується обмін речовин і підвищується імунітет. Зміцнюється нервова система: поліпшується розумова діяльність, знімається емоційне збудження, нормалізується сон.

Показання

Класичний масаж усього тіла рекомендується регулярно проводити кожній людині. Як чудовий профілактичний і терапевтичний засіб, він ефективно і в короткі строки відновлює сили після хвороб та травм і повертає до нормальної життєдіяльності. Особливо корисний цей вид масажу при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, малорухливому способі життя. Інтенсивний курс використовується для зниження ваги, усунення розтяжок і в’ялості шкіри.

Базова ціна :

90 хвилин –– 1000 грн
120 хвилин –– 1300 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
30.09.2019 18:23
Ольга Николаевна
Кто сказал что профессиональный массаж можно делать только в СПА салоне? Я с тех пор как пользуюсь услугами Home.masssage забыла что такое усталость и напряжение, массаж на дому гораздо лучше, чем утомительные поездки в транспорте на другой конец города, классический массаж люблю, и благодаря вам у меня есть возможность наслаждаться процедурой не выходя из дома!
2.
05.09.2019 20:02
Валерія
Полюбляю процедуру масажу на дому, дуже приємні відчуття, перший раз робила масаж в салоні, але потім мені порадили вас і до мене приїхав масажист, я зрозуміла що це саме те, що я шукала!
3.
04.09.2019 18:29
Оксана
Мой любимый массаж - классический, тонизирует и расслабляет, действует на все группы мышц, умелые руки массажиста творят чудеса!
4.
28.08.2019 19:29
Віка
У Кирила дуже приємно робити масаж! Приємні дотики чоловічих рук ммм... і результат є, під час сеансу розслабляюся і отримую задоволення!
5.
26.08.2019 19:56
Ronda
Thanks to Kirill for a classic massage! Well-being improved, tension and fatigue disappeared!

Усі відгуки

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :