Антицелюлітний

  • Антицелюлітний
  • Антицелюлітний
  • Антицелюлітний

Про...

Антицелюлітний масаж – комплексна лікувальна процедура, що має на меті поліпшення пропорцій фігури і ліквідацію застійних осередків у підшкірному жировому шарі. Це найбільш результативний засіб усунення «апельсинової кірки», яка виникає у жінок зазвичай через порушення гормонального фону, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя і уражає сідниці, стегна, живіт, плечі.

Позитивна дія

Спеціаліст може розв’язати проблему різними шляхами: подрібнювати і видаляти целюлітні відкладення за допомогою прийомів ручного масажу або інтенсивно діяти на проблемні місця вакуумом, застосовуючи баночний масаж. Таке глубоке пророблення усуває застій рідини в підшкірній жировій клітковині, активізує кровопостачання та відтік лімфи, руйнує жирові клітини, прискорює обмін речовин і вироблення необхідних для шкіри структурних білків. Завдяки цьому досягається стійкий позитивний результат: підвищується пружність м’язів та тонус шкіри, зменшуються обсяги тіла.

Масаж від целюліту зміцнює іммунну систему, має протистресовий ефект, а в комплексі з очищувальними процедурами, фізичними вправами та дієтою допоможе швидко знизити вагу і поверне жінці стрункість, привабливість та впевненість у собі.

Базова ціна :

60 хвилин –– 700 грн
90 хвилин –– 1000 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
26.09.2019 17:49
Мирослава
Я попала в надежные руки! До того, как записалась в Home.Masssage испробовала уже все народные методы как избавится от целлюлита и без результата, после трехмесячного курса антицеллюлитного массажа на дому я наконец-то поборола эту проблему, без изнурительных диет от которых кожа теряет тонус и становится дряблой.
2.
16.09.2019 20:37
Маргарита
Благодаря антицеллюлитному массажу на дому я навсегда забыла что такое апельсиновая корка, в комплексе с правильным питанием и физическими нагрузками результат через три месяца поразительный!
3.
12.09.2019 19:54
Настя
Мне помогло! Подружка избавилась от целлюлита после курса антицеллюлитного массажа и я тоже решила попробовать, тем более что сеансы проводят на дому, никуда ехать не надо, и вы знаете результат не заставил себя ждать! Через 3 месяца апельсиновая корка исчезла без следа!
4.
09.09.2019 20:37
Дарья
Антицеллюлитный массаж у Кирилла это не только эффективно, но и приятно! До этого после антицеллюлитного массажа у меня оставался дискомфорт и синячки, тогда я поняла что так быть не должно и начала искать другого массажиста, нашла ваш сайт в интернете и не пожалела что обратилась именно к вам!
5.
31.08.2019 12:19
Аліна
Антицелюлітний масаж творить чудеса! Після 10 сеансів масажу на дому апельсинова кірка покинула мої стегна! По-моєму це відмінна альтернатива косметологічним процедурам, адже вони створюють зовнішній ефект, а антицелюлітний масаж діє зсередини, а не створює візуальний ефект!

Усі відгуки

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...

Можливо, Вас також зацікавить :