Спортивний масаж

  • Спортивний масаж
  • Спортивний масаж
  • Спортивний масаж

Про...

Спортивний масаж значною мірою сприяє підвищенню функціонального рівня, витривалості та результативності спортсменів, їх швидкому, якісному відновленню після змагань. Базуючись на принципах класичного масажу, його прийоми мають передумовою більш сильну, інтенсивну дію, мета якої – прискорити кровообіг у м’язових тканинах, розігріти їх, підвищити енергетичну активність, поліпшити функції суглобово-зв’язкового апарату. Залежно від поставлених завдань він має такі різновиди: тренувальний (проводиться разом з тренуваннями, роблячи їх більш ефективними), попередній (короткочасний, що мобілізує сили для виступу) та відновний (позбавляє від утоми і повертає працездатність). У разі різних травм, ушкоджень кістково-м’язової системи, хвороб, викликаних великими навантаженнями, спортивний масаж входить до складу методів лікування та реабілітації.

Сфера застосування

Ще нещодавно спортивний масаж був затребуваний лише представниками професійного спорту. Нині, у зв’язку з розвитком масової оздоровчої культури, він стає все більш популярним. Його можна застосовувати людям, які ведуть активний спосіб життя і підтримують хорошу фізичну форму. Це чудовий шлях позбавлення від напруги та поповнення енергії в найкоротші строки.

Базова ціна :

60 хвилин –– 700 грн
90 хвилин –– 1000 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
17.09.2019 13:26
Леонид
Профессиональный массаж! Мне есть с чем сравнивать, спортивный массаж стал частью моей жизни с тех пор, как я стал фитнес тренером, после тренировок обязательно нужно восстанавливаться и приводить мышцы в тонус, спортивный массаж на дому - лучшее средство!
2.
14.08.2019 18:19
Андрей
После спортивного массажа готов снова идти на тренировку :)) Расслабляет отлично, для мышц очень полезно, тонизирует! После сеанса чувствую подъем, энергия возвращается в тело, в то время как оно отдыхает :) Спортивный массаж чудодейственное средство для спортсменов!
3.
27.07.2019 17:04
Дима
Спортивный массаж после тренировок - самое то! Расслабляет, тонизирует, помогает организму восстанавливаться. Кирилл ко мне приезжает уже не первый раз, работу свою выполняет хорошо, делаю 90 минут, раз в неделю. Мне хватает! Люблю спортивный массаж, уже вошло в привычку после тренировок звонить Кириллу :)
4.
21.07.2019 13:27
Сергей
Занимаюсь спортом всю жизнь, Кирилл приезжает делать массаж раз в неделю. Отличный массажист, знает все тонкости спортивного массажа, после сеанса мышцы приходят в тонус, помогает восстановить силы после тренировки. Цена приемлемая. Массаж на дому - очень удобно, позволяет экономить время, которого всегда не хватает
5.
20.07.2019 14:39
Олеся
Я фитнес-инструктор и знаю как важно приводить мышцы в тонус после физических нагрузок. Пользуюсь услугами Home.Masssage давно, нравится что спортивный массаж делают на дому -в Киеве это редкость!

Усі відгуки

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...