Масаж обличчя

  • Масаж обличчя
  • Масаж обличчя
  • Масаж обличчя

Про...

Ваша зовнішність – те, на що люди навколо звертають увагу в першу чергу. А шкіра обличчя й шиї особливо уразлива, враховуючи негативний вплив реалій сучасного життя. Стреси, шкідлива їжа, ультрафіолет, низька температура, підвищена вологість або сухість несприятливо позначаються на Вашій шкірі. Згодом м'язи втрачають пружність і потребують регулярних косметологічних процедур.
Альтернативою уколам й навіть хірургічному втручанню стане масаж обличчя, який можна вважати безопераційною пластикою.

Ми пропонуємо різні види масажів обличчя, які допоможуть розв'язати будь-яку Вашу проблему.

Класичний масаж обличчя – найбільш універсальна процедура для обличчя – стимулює кровообіг, насичує шкіру більшою кількістю кисню, підсилює регенеративні й обмінні процеси …,

Глибинний масаж обличчя діє на рівні психосоматики. Завдяки тому, що дія проводиться безпосередньо на лицьові кістки й сильному тиску відбувається розслаблення на всіх рівнях і розчинення "соціальних масок"…,

Китайський ліфтинг-лімфодренаж обличчя – стародавня східна техніка масажу обличчя. Завдяки спеціальним технікам і власним ресурсам організму запускається процес регенерації шкіри, створюючи швидкий видимий ефект омолодження …

Не забувайте і про те, що, крім позитивного впливу на обличчя й шию, масаж обличчя – дуже приємна процедура. Він покращить настрій, поліпшить емоційний стан і позбавить від стресу. Ви можете замовити масаж обличчя окремо або в комплексі з масажем тіла.

Базова ціна :

60 хвилин –– 700 грн

Прайс-лист

Відгуки :

Дата Автор Коментар
1.
08.10.2019 21:03
Владка
Массаж лица на дому заменил мне косметолога, делаю массаж лица пол года два раза в неделю, мелкие морщинки разгладилась, кожа приобрела здоровый вид, рекомендую массаж лица как альтернативу косметологу!
2.
04.09.2019 18:22
Лера
Массаж лица делаю курсом, Кирилл приезжает на дом с оборудованием и проводит процедуру, могу сказать что это массажист с золотыми руками, я больше не хожу к косметологу, мимические морщинки разгладились, кожа приобрела здоровый вид!
3.
31.08.2019 12:22
Nancy
I love facial massage. Small wrinkles are smoothed out, the skin becomes elastic and silky. I do facial massage at home. I am pleased with the results!
4.
15.08.2019 09:21
Марго
Масаж обличчя мені подобається тим, що після сеансів шкіра стає пружною і підтягнутою. Я поєдную масаж обличчя з косметологічними процедурами і результат мене тішить, дрібні зморшки таять на очах!
5.
10.08.2019 17:06
Ольга
як на мене, масаж обличчя краще за будь-які косметологічні процедури! мені 40 років і я роблю масаж обличчя на дому вже другий рік, не ходжу до косметологів, шкіра виглядає приголомшливо, мімічні зморшки розгладжуються, шкіра пружна здоровий колір обличчя. моя думка - косметологічні процедури менш ефективні ніж масаж обличчя для дівчат, які доглядають за шкірою!

Усі відгуки

Додати свій відгук :

Им`я(*)
Please fill in your name.

E-mail (не буде відображатися в списку)
Please enter your email

Ваш комментар(*)
Empty message...